Ubezpieczenie szkolne to unikalne ubezpieczenie, przygotowane z myślą o pracownikach oświaty. Program zbudowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie zapewnia nie tylko pełną ochronę pracownikowi i jego najbliższej rodzinie, ale również ochronę uwzględniającą specyficzne i trudne warunki pracy nauczycieli.


Ubezpieczenie Medyczne to program łączący grupowe ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w połączeniu z ubezpieczeniem ochrony prawnej, przygotowany specjalnie dla Właścicieli oraz Pracowników firm medycznych i szeroko rozumianych firm około-medycznych.
Ubezpieczenie kierowane jest w szczególności do zakładów opieki zdrowotnej – zarówno publicznych, jak i niepublicznych, grupowych i indywidualnych praktyk świadczących usługi zdrowotne, żłobków, aptek, hurtowni farmaceutycznych, oraz innych nie wymienionych firm, a związanych z branża medyczną.

Prowadzenie apteki wiąże się ze specyficznymi ryzykami. Pakiet Ubezpieczenia Apteka ,tworzy unikatową ofertę dopasowaną do specyfiki branży farmaceutycznej i chroniącą przed wszystkimi głównymi zagrożeniami. Celem jest zapewnienie wyspecjalizowanej ochrony ubezpieczeniowej farmaceutom i ich klientom.

Masarnia to program przygotowany z myślą o firmach związanych z branżą mięsną i rybną, począwszy od hodowli, poprzez ubój, produkcję, przetwórstwo i handel, zarówno hurtowy, jak i detaliczny. Szeroki zakres propozycji  to gwarancja pełnej ochrony zarówno dla małych rodzinnych firm, jak również dla ogromnych przedsiębiorstw.


Kompleksowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz majątku nie tylko hotelu ale również jego gości. Atrakcyjne stawki i możliwość znacznego rozszerzenia zakresu ubezpieczenia. To zalety oferty skierowanej do właścicieli hoteli i pensjonatów.


Szeroki zakres ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej oraz majątku – także gości. Atrakcyjne stawki i możliwość znacznego dodatkowego rozszerzenia zakresu ubezpieczenia. To zalety oferty skierowanej do osób prowadzących działalność gastronomiczną.